MÖBLER / Bord / Matbord 6798050
nr 679 8050
Matbord
1950-tal, längd: 145, djup: 74, höjd: 73
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 januari 2011
kl 17:46:35
100 kr
300 kr
250 kr
350 kr
450 kr
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal